Historie naší autoškoly sahá do 70. let minulého století, kdy byl vybudován areál pro výuku, výcvik a správu autoškol Svitavského okresu. Na počátku 90. let, v raném věku privatizací, se všechny autoškoly stávajícího okresu staly samostatnými subjekty a náš areál jsme začali využívat jen pro sebe. Postupným rozšířením našich záměrů jsme získali oprávnění vyučovat budoucí řidiče všech skupin, včetně autobusů a velkých přívěsů a návěsů. Pokračovaní školení řidičů povinného ze zákona, i řidičů v pracovněprávním vztahu, bylo jen logickým vyústěním naší činnosti.

V současné době nabízíme našim uchazečům výuku a výcvik od nejmenšího motocyklu až po největší automobil, který se na silnicích může pohybovat. Největší zájem je samozřejmě o skupinu
" B " - osobní automobil, a proto jsme neváhali našim žákům nabídnout moderní vozidla

CITROËN C3 1,4 i a VOLKSWAGEN TOURAN 1,9 TDi, aby se při cvičných jízdách cítili velmi příjemně a také samozřejmě bezpečně. Vozidla jsou vybavena airbagy, antiblokovacím zařízením při brždění, bočními výztuhami dveří a dalšími prvky bezpečnosti. Pro větší komfort jsou vozidla vybavena klimatizací, elektrickým stahováním bočním skel apod.

Výcvik skupiny " C " provádíme s vozidlem IVECO ML 120, ke kterému pro rozšíření na skupinu " E " připojíme nákladní přívěs O3 SPK 10. A v neposlední řadě pro výcvik skupiny " T " používáme
ZETOR 6911
a skupiny " D " autobus KAROSA C 954.

Naše Autoškola je držitelem Akreditace školicího střediska ze zákona 247/2000Sb. o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel.